O NAS

 

Witamy w SkupMieszkan24.pl,

Pomyśleliśmy, że chcecie się czegoś o nas dowiedzieć.

 

SkupMieszkan24.pl to marka prowadzona przez firmę RE Capital Sp. z o.o.

Usługa jest dość nietypowa, polega na oferowaniu szybkiej transakcji bezpośredniego kupna mieszkań na Warszawskim rynku wtórnym.

Powstanie SkupMieszkan24.pl zostało zapoczątkowane potrzebą sprzedaży mieszkania przez osoby, którym zależy na szybkiej finalizacji transakcji. Z biegiem czasu, zebranego doświadczenia z zakończonych sukcesem transakcji i odpowiedzi na liczne zapytania okazało się że istnieją grupy osób w różnych sytuacjach, które poszukują takiego rozwiązania.

Usługa jest oferowana bez jakichkolwiek opłat ze strony sprzedającej. Połączenie tego aspektu z rzetelnością, uczciwością i troską o interesy naszych klientów sprawiło, że marka zyskała na popularności. Niniejsza witryna Internetowa została zbudowana dla sprzedających na potrzeby ułatwienia procesu zapytania, wyceny i przekazania informacji o Usłudze.

 

 

Wartości

 


Nigdy nie wprowadzamy klientów w błąd.

Prowadzimy transparentną działalność polegającą na partnerskiej i uczciwej współpracy.

Wsparcie na każdym etapie to nasz obowiązek.

Zadowolenie sprzedającego to nasza satysfakcja.

 

 

Wizja

 

SkupMieszkan24.pl dąży do:

- postrzegania skupu mieszkań jako działalności zaufania publicznego, przydatnej społecznie, ułatwiającej szybkie załatwienie spraw mieszkaniowych i pomagającej w różnych sytuacjach życiowych,

- rozumienia zmieniającej się potrzeby ludzi/klientów, by móc adaptować i budować nowe usługi dopasowane do sytuacji,

- być wiodącą i najbardziej rozpoznawaną w Polskich aglomeracjach marką, maksymalnie ułatwiającą bezzwłoczne zbycie nieruchomości.


 

Z odpowiedzialnością za Twój transakcyjny sukces,

       

Pełnomocnik Zarządu

tel. 668.051.223